Якісна вода — це не рідкість, а стиль життя.
0
Мій кошик

Фільтруючі завантаження для знезалізення, пом'якшення води, комплексна завантаження, картриджі

Ринок фільтрів дуже великий і існує велика кількість картриджів і фільтруючих завантажень.

У цій статті ми допоможемо Вам розібратися коротко які вони бувають і для чого вони потрібні.

У сегменті по побутовим картриджам існує кілька видів:

  • механічні картриджі;
  • вугільні картриджі;
  • пом'якшуючі картриджі;
  • знезалізуючі картриджі.

Тепер розглянемо більш детально кожен тип картриджів.

Механічні картриджі виробляються в 4 видах:

  1. Поліпропіленовий картридж з вспіненого волокна з рейтингом фільтрації від 1 до 20 мкм - служить для фільтрації дрібних частинок від механічних забруднень і має термін служби від 1-3 місяців.
  2. Поліпропіленовий картридж з нитяного волокна з рейтингом фільтрації від 1 до 20 мкм - цей картридж має високу пропускну здатність, тривалий термін експлуатації в порівнянні зі звичайним поліпропіленовим картриджем і має термін служби від 2-6 місяців.
  3. Гофрований поліпропіленовий картридж - випускається з рейтингом фільтрації 20 мкм, має високу швидкість фільтрації і розрахований на очистку від дрібних так і крупних частинок. В основному використовується як фільтр для басейну або фільтр для автомийки. Термін експлуатації від 3 до 12 місяців.
  4. Сітчастий фільтр-має рейтинг фільтрації 50 мкм і служить для попередньої фільтрації грубих домішок. Термін служби сітки від 1-3 років.

Вугільні картриджі випускаються в двох типах:

  1. Засипний вугільний картридж - випускається у вигляді засипного вугілля, що дає ефективну очистку від хлору, органічний забруднень, хлорорганики, металів, пестицидів і за своїми властивостями коригує смак і запах води.
  2. Брикетований вугільний картридж-проводиться у вигляді спеченого вугілля. За своїми властивостями очищення він такий же, як засипне вугілля, тільки має більш швидку швидкість фільтрації за рахунок контакту з водою зі стінками всього картриджа.

Пом'якшуючі картриджі в своєму складі мають іонообмінну смолу, яка за своїми властивостями робить воду м'якою і надалі в такій воді наліт не утворюється.

Знезалізуючі картриджі виробляються з різними фільтруючими завантаженнями (на основі вугільних завантажень, на основі іонообмінних завантажень, на основі комбінованих завантажень) і за своїми основними властивостями даний картридж окисляє частинки заліза.

Вгору