Кількість
|
Вартість
|
||
|
Ринок фільтрів дуже великий і існує велика кількість картриджів і фільтруючих завантажень.
У цій статті ми допоможемо Вам розібратися коротко які вони бувають і для чого вони потрібні.
У сегменті по побутовим картриджам існує кілька видів:
- механічні картриджі;
- вугільні картриджі;
- пом'якшуючі картриджі;
- знезалізуючі картриджі.
Тепер розглянемо більш детально кожен тип картриджів.
Механічні картриджі виробляються в 4 видах:
- Поліпропіленовий картридж з вспіненого волокна з рейтингом фільтрації від 1 до 20 мкм - служить для фільтрації дрібних частинок від механічних забруднень і має термін служби від 1-3 місяців.
- Поліпропіленовий картридж з нитяного волокна з рейтингом фільтрації від 1 до 20 мкм - цей картридж має високу пропускну здатність, тривалий термін експлуатації в порівнянні зі звичайним поліпропіленовим картриджем і має термін служби від 2-6 місяців.
- Гофрований поліпропіленовий картридж - випускається з рейтингом фільтрації 20 мкм, має високу швидкість фільтрації і розрахований на очистку від дрібних так і крупних частинок. В основному використовується як фільтр для басейну або фільтр для автомийки. Термін експлуатації від 3 до 12 місяців.
- Сітчастий фільтр-має рейтинг фільтрації 50 мкм і служить для попередньої фільтрації грубих домішок. Термін служби сітки від 1-3 років.
Вугільні картриджі випускаються в двох типах:
- Засипний вугільний картридж - випускається у вигляді засипного вугілля, що дає ефективну очистку від хлору, органічний забруднень, хлорорганики, металів, пестицидів і за своїми властивостями коригує смак і запах води.
- Брикетований вугільний картридж-проводиться у вигляді спеченого вугілля. За своїми властивостями очищення він такий же, як засипне вугілля, тільки має більш швидку швидкість фільтрації за рахунок контакту з водою зі стінками всього картриджа.
Пом'якшуючі картриджі в своєму складі мають іонообмінну смолу, яка за своїми властивостями робить воду м'якою і надалі в такій воді наліт не утворюється.
Знезалізуючі картриджі виробляються з різними фільтруючими завантаженнями (на основі вугільних завантажень, на основі іонообмінних завантажень, на основі комбінованих завантажень) і за своїми основними властивостями даний картридж окисляє частинки заліза.