Якісна вода — це не рідкість, а стиль життя.
0
Мій кошик

Комплектуючі для Clack CI/EI /TC, нижні і верхні розподільні системи

Будь-яка техніка служить тривалий період і їй властиво мати поломки за час її експлуатації, особливо якщо ця техніка контактує з водою.

Система водоочищення на будинку або квартиру має свій керуючий контролер і він може бути як автоматичний так і ручний. В автоматичних керуючих клапанів Clack моделей CI/TC/EI може під час експлуатації клапана виходити деталь з ладу, і вона вимагає заміни для подальшої експлуатації.

В даних автоматичних контролерів можуть бути такі поломки:

  • згоріла плата управління основна причина перепад напруги або неправильна експлуатація клапана;
  • вийшла з ладу розпірна деталь (каретка) причини такої поломки може стати попадання механічних забруднень на дану деталь;
  • перестав працювати лічильник причини даної поломки може бути знос лопатей лічильника або попаданню механічних частинок на цю деталь;
  • моторчик приводу причиною поломки може бути коротке замикання або клапан був неправильно запрограмований і експлуатувався не по нормах.

Дуже часта поломка Іза недосвідченість майстрів є прорив верхнього дистриб'ютора і витік завантаження з системи водоочищення. Ця проблема зустрічається дуже часто на об'єктах, там, де майстри при установці погано закріпили верхню корзину до керуючого клапану або неправильно підібрали верхній дистриб'ютор встановив звичайний замість посиленого для важкого завантаження.

При використанні побутової системи зворотного осмосу можуть виникати такі поломки або проблеми з системою фільтрації води:

  • не надходить вода з бака прорив мембрани в накопичувальному баці і причиною цього може стати неякісна мембрана або термін експлуатації перевищив 10 років;
  • поломка насоса підвищує тиску причини може бути кілька постійне навантаження на насос і не дотримання норм по експлуатації вироби, неякісний насос або перепад напруги під час роботи самого насоса.
Вгору